Dziś uruchamiamy sprzedaż biletów na koncerty w ramach God Be Gone Now II.
Na dzień dobry mamy dla Was małą niespodziankę, otóż przez najbliższe dwa tygodnie tj. do 
16 Września będziecie mogli kupić bilety na oba koncerty za jedyne 50zł! Normalna cena pojedynczego biletu to 35zł w przedsprzedaży i 40zł w dniu koncertu.

Kilka istotnych rzeczy:

1. Nie ma możliwości kupienia 2 biletów na jeden koncert w promocyjnej cenie. Promocja obejmuje jedynie opcje zakupu biletów na God Be Gone Now II (Part 1) - który odbędzie się 13 Października oraz God Be Gone Now II (Part 2) - 24 Listopada.
2. Zapraszamy na naszą stronę (zakładka"Sklep" )gdzie można złożyć zamówienie na promocyjny zestaw lub też kupić bilety na jeden z wybranych koncertów.
3. Istnieją 2 formy płatności: za pomocą Pay Pal lub też zwykłym przelewem bankowym (Dane do przelewu otrzymacie wraz z mailem potwierdzającym złożenie zamówienia).
4. W przypadku wyboru metody dostawy "Poczta Polska - list polecony priorytetowy" należy doliczyć koszty wysyłki wynoszące 6zł. W przypadku, kiedy zamówienie wyniesie minimum 100zł - koszty wysyłki gratis.
5. Jeśli zostanie wybrana metoda odbioru "Odbiór osobisty w dniu koncertu" - kupione przez Was bilety będą zarezerwowane na Wasze nazwisko i wydane w klubie Voodoo na wejściu w dniu koncertu, po okazaniu dokumentu potwierdzającego Waszą tożsamość.
6. W sytuacji, w której nie otrzymaliście maila potwierdzającego złożenie zamówienia prosimy o sprawdzenie folderu "Spam" w waszej poczcie, jeśli i tam stwierdzicie, że nie ma maila to wówczas prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie (zakładka "Kontakt") lub też wyślijcie nam prywatną wiadomość na Facebooku.
7. O poszczególnych etapach realizacji Waszego zamówienia będziecie się dowiadywać w osobnych mailach.
8. Czas realizacji zamówienia (po otrzymaniu wpłaty) wynosi maksymalnie 2 dni robocze.